Szamba i oczyszczalnie KingspanAtest szamba i oczyszczalnie pzhAtest szamba i oczyszczalnie itb

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY ZOSTAŁA ZAWIESZONA.

Brytyjskie zbiorniki na olej napędowy Kingspan FuelMaster®, to idealne rozwiązanie dla firm lub osób, posiadających duże zaplecze pojazdów z silnikami wysokoprężnymi (samochody, maszyny budowlane, traktory). Każdy zbiornik posiada moduły smart monitoring, dzięki czemu kontrola magazynowanej substancji w zbiorniku, oraz jego obsługa są bajecznie proste.


Case study, czyli omówmy problem na przykładzie.

Pan Adam Nowak prowadzi przedsiębiorstwo budowlane. Firma pana Adama zatrudnia 8 osób, posiada 4 samochody dostawcze i wykonuje prace ogólnobudowlane i remontowe. Każdy z samochodów pokonuje rocznie około 30 000 km, co jest przeciętnym przebiegiem dla tego typu samochodu w tej branży.

Spalanie samochodu dostawczego wynosi około 12 litrów na każde przejechane 100 kilometrów. Łączenie 4 pojazdy pokonują rocznie 120 000 kilometrów, co daje nam roczne zużycie oleju napędowego na poziomie 14 400 litrów. Przy cenach na poziomie 5,50 PLN za litr oleju napędowego pan Adam wydaje rocznie około 80 000 PLN na paliwo do firmowych pojazdów. Ponadto jego pracownicy tracą czas na zatrzymywanie się na stacjach paliw oraz musi pilnować rozliczeń kwot, które przekazuje pracownikom na tankowanie pojazdów.

Posiadając własny zbiornik o pojemności 2500 litrów, który nie wymaga żadnych pozwoleń Pan Adam zamawia transport paliwa zaledwie około 5 razy w ciągu roku, nie traci czasu na postoje na stacjach paliw, a co najważniejsze oszczędza około 8 000 PLN rocznie, co sprawia, że zakup zbiornika zwraca się szybciej, niż w 12 miesięcy. (Średnia różnica w cenie 1 litra paliwa między ceną na stacji, a ceną w hurcie wynosi około 10%, czyli w tym przypadku 55 groszy).

Zbiorniki na paliwo