Szamba i oczyszczalnie KingspanAtest szamba i oczyszczalnie pzhAtest szamba i oczyszczalnie itb

DZIAŁALNOŚĆ FIRMY ZOSTAŁA ZAWIESZONA.

Firma Omnis rozpoczęła swoją działalność 5 lat temu, skupiając się na montażu przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników betonowych oraz zbiorników na wodę deszczową. Przez te lata, spółka zrealizowała ponad 1000 inwestycji, wyrabiając swoją markę w województwie pomorskim. Dziś, jesteśmy liderem w naszym regionie i dynamicznie rozwijamy swoją gamę produktową. Firma Omnis jest autoryzowanym dystrybutorem oraz instalatorem marki Kingspan. Nasza oferta zawiera szeroką gamę produktów obejmującą m.in: zbiorniki na olej napędowy, pompy i akcesoria, piwniczki ziemne, oczyszczalnie biologiczne, oczyszczalnie drenażowe, osadniki, pojemniki na wodę.

Naszym wyróżnikiem jest kompleksowość- na przestrzeni lat dokładamy do oferty kolejne rozwiązania i usługi, których poszukują nasi Klienci. Oferujemy wsparcie przy załatwianiu niezbędnych formalności, dodatkowe elementy do zbiorników (np. czujniki napełnienia zbiornika, szybkozłącza do opróżniania szamba). Oferujemy pełną usługę zakupu wraz z instalacją konkretnego produktu, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają czas i energię.

Jesteśmy rzetelną i dynamicznie rozwijającą się firmą. W naszej pracy, najważniejsza jest satysfakcja klienta, profesjonalizm oraz jakość wykonanych usług. Zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej gamy produktów.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Kingspan® na województwo Pomorskie.


Zaufaj profesjonalistom


Obsługa Klienta, doradztwo techniczne, doświadczona ekipa oraz rozbudowany park maszyn zapewniają wysoki poziom świadczonej usługi na każdym etapie współpracy. Wyróżniającym nas na rynku elementem jest kompleksowa realizacja naszych usług, po krótkiej rozmowe z Klientem jesteśmy w stanie ocenić jego potrzeby, pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania, załatwić niezbędne formalności oraz wykonać całą instalację wraz z niezbędnymi przyłączami na miejscu realizowanej inwestycji. Szeroka gama produktów pozwoli nam dobrać odpowiednią oczyszczalnie do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.


Jedna firma - kompleksowe wykonanie


Firma OMNIS gwarantuje najwyższą jakość produktów (m.in. oczyszczalnie BioDisc oraz Bio Ficient światowego lidera w produkcji oczyszczalni biologicznych - Kingspan) oraz montażu (dzięki doświadczonym pracownikom). Nie muszą Państwo tracić czasu na szukanie firm które zrobią poszczególne etapy prac. My zajmiemy się transportem oczyszczalni, wykopem, przyłączem do budynku, odprowadzeniem oczyszczonego ścieku oraz niwelacją terenu. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem przydomowych oczyszczalni Kingspan, co daje gwarancję poprawnego montażu oraz niezawodności działania urządzenia przez wiele lat.

Podstawą naszej działalności jest jakość świadczonych usług i oferowanych produktów. Dzięki dobrej renomie i zachowywaniu najwyższych standardów możemy poszczycić się tym, że około 30% naszych nowych Klientów, to osoby znające nas z polecenia znajomych lub sąsiadów, którzy wcześniej korzystali z naszych usług i byli z nich zadowoleni. Sporą grupę naszych odbiorców stanowią też klienci biznesowi, którzy wracają do nas regularnie przy realizacji inwestycji deweloperskich, przemysłowych, a także inni instalatorzy, którzy zamawiają nasze zbiorniki dla swoich klientów.

Zakres naszej działalności obejmuje całe województwo Pomorskie. Dzięki skupieniu działalności w tym konkretnym obszarze jesteśmy w stanie działać sprawnie zarówno w przypadku dostawy zbiornika, jak i jego montażu, czy też serwisu. Terminy realizacji są krótkie, a dystans do klienta zawsze niewielki. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie obsługiwać Klienta rzetelnie, profesjonalnie, a także bezproblemowo.